
13 993 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hankook |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Індекс навантаження шини | 110 |
| Індекс швидкості | Y |
| Висота профілю шини | 45 |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 275 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Ventus S1 evo3 SUV K127A |