
10 063 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс навантаження шини | 143/141 |
| Індекс швидкості | J |
| Призначення | Міські/автобусні |
| Посадковий діаметр шини | 17.5" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 235 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вісь | Провідна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | TR689A |