
17 675 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 135/133 |
| Індекс швидкості | L |
| Призначення | Міські/автобусні |
| Посадковий діаметр шини | 19.5" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Ширина шини | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | TR689A |
| Вісь | Провідна |