
6 220 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 9.5" |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | GripX MT TR281 |
| Зовнішній діаметр шини | 30" |