
4 697 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PETLAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Індекс навантаження шини | 106 |
| Індекс швидкості | H |
| Висота профілю шини | 70 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 235 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Explero PT411 A/S |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |