
2 110 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goodride |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Індекс швидкості | T |
| Висота профілю шини | 80 |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 175 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Radial SL369 A/T |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |