
7 302 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hankook |
| Країна виробник | Угорщина |
| Індекс навантаження шини | 109 |
| Індекс швидкості | W |
| Висота профілю шини | 55 |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 255 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Ventus S1 evo3 SUV K127A |