
9 375 ₴
Показати оптові ціниHankook Kinergy 4S2 X H750A – шини з направленим малюнком протектора для міських позашляховиків, розраховані на цілорічну експлуатацію. Ключові особливості – баланс характеристик при будь-яких погодних умовах і тривалість терміну експлуатації. Новинка 2019 року.
Шини Hankook Kinergy 4S2 X H750A – це спеціальна модифікація легковий розробки , в якій враховані всі нюанси використання на транспортних засобах з високим центром ваги. Варто також відзначити, що малюнок протектора Hankook H750A ідентичний дизайну «базової» моделі, що встигла в 2018 році увійти в топову п'ятірку тесту всесезонних шин розміру 195/65 R15 німецького профільного видання Auto Bild.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hankook |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Індекс навантаження шини | 112 |
| Індекс швидкості | V |
| Висота профілю шини | 60 |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 255 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Kinergy 4S2 X H750A |
| Призначення | Позашляхові |