
11 675 ₴
Показати оптові ціниYokohama IceGUARD iG60 – зимові фрикційні шини, створені для приборкання слизьких зимових доріг на легкових автомобілях різних класів. Вони покажуть відмінну керованість і ефективне гальмування на льоду і мокрій дорозі. Крім того, обіцяють тривалий термін експлуатації і оптимальний витрата палива. Новинка сезону 2017/18.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс навантаження шини | 98 |
| Індекс швидкості | Q |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 245 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вісь | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | IceGUARD iG60A |