
6 216 ₴
Показати оптові ціниSailun Terramax M/T – орієнтовані на суворе бездоріжжя всесезонні грязьові шини, головними перевагами яких є висока прохідність, стійкість до зносу і надійність зчіпних властивостей як в сухих гравийны і піщаних умовах, так і в грязі. Модель 2018 року.
Симетричний ненаправлений рисунок грязьових шин Sailun Terramax M/T має ряд особливостей. Ступінчасті плечовини підвищують тягове зусилля на найважчих і складних ділянках бездоріжжя, а також сприяють полегшенню заїзду на схили. Значно покращують тягу в грязі і на кам'янистій поверхні масивні плечові шашки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sailun |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 9.5" |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | 0 |
| Мoдель | Terramax M/T |
| Зовнішній діаметр шини | 30" |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |