
16 458 ₴
Показати оптові ціниВ основу моделі лягла міцний, що відрізняється підвищеною зносостійкістю протектор з чітко структурованою многоблочной системою і складним малюнком водогонных каналів. Витриманий в строгих формах дизайн відрізняється масивними рядами стабілізуючих стійкість блоків. Незграбні зчіпні межі утворюються за допомогою проходження звивистих доріжок, які за рахунок глибини швидко і ефектно витісняють бруд і воду з поглиблень візерунка. Останнє особливо важливо в питанні про зниження ризику аквапланування. Відмінна ходова динаміка і комфорт досягаються за рахунок оптимального профільного контуру шини. Завдяки більш ефективному розсіюванню навантаження на протектор, гума та сама конструкція покришки менше зношуються.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bridgestone |
| Країна виробник | Японія |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | S |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | RD613 V |
| Основні атрибути | |
| Індекс навантаження шини | 104/102 |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Призначення | Легковантажні |