
13 177 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BFGoodrich |
| Індекс швидкості | Q |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10.5" |
| Індекс навантаження шини | 109 |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Mud Terrain T/A KM3 |
| Зовнішній діаметр шини | 31" |