
8 507 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Країна виробник | Таїланд |
| Індекс навантаження шини | 109 |
| Індекс швидкості | S |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10.5" |
| Тип шини | Радіальна |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Geolandar A/T G015 |
| Зовнішній діаметр шини | 31" |