
11 263 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Comforser |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 22" |
| Призначення | Позашляховики |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 13.5" |
| Індекс навантаження шини | 123 |
| Тип шини | Радіальна |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | CF3000 |
| Зовнішній діаметр шини | 37" |