
9 934 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hankook |
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс навантаження шини | 110 |
| Індекс швидкості | Y |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 275 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Ventus Evo SUV K137A |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |