
4 634 ₴
Показати оптові ціниFalken Ziex ZE914 EcoRun — літня асиметрична шина, призначена для легкових транспортних засобів. Не найвідоміша, але й недорога, водночас вельми економічна та збалансована, що забезпечує комфортну їзду й ефективне гальмування на мокрий поверхні.
За основу шини Falken Ziex ZE914 EcoRun була взята колись популярна модель Ziex ZE912, яка свого часу завоювала серця автомобілістів доброю керованістю на високих швидкостях.
Завдяки впровадженню унікальних технологій вдалося неабияк знизити опір (на 20%), після чого в назві моделі з'явилася приписка «EcoRun», що означає високу паливну ефективність шини. Водночас рівень зчеплення з трасою анітрохи не зазнав і в такий спосіб був досягнутий оптимальний баланс між такими найважливішими характеристиками шини, як її продуктивність і економічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Falken |
| Країна виробник | Таїланд |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 98 |
| Індекс швидкості | V |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Ziex ZE914A Ecorun |
| Додаткові характеристики | |
| Вісь | Універсальна |